Төрийн дээд шагнал болон салбарын тэргүүнүүд шилдэг залуу ажилчид тодорлоо

27.11.2019


Улс Тунхагласны баярыг тохиолдуулан АПУ Групп компанийн хэмжээнд олон жил үр бүтээлтэй ажилласан ажилтнуудаа алдаршуулж, шагнаж урамшууллаа.

Үүнд Төрийн шагналаар 2 ажилтан , Засгийн газрын шагнал 35 ажилтан , Монголын Залуучуудын Холбооны шагналаар 24 ажилтанг тус тус шагнасан юм. Нийт шагнал авсан бүх ажилтнууддаа баяр хүргэж, цаашдын ажил хөдөлмөрт нь өндрөөс өндөр амжилт, амьдралд нь сайн сайхан бүхнийг хүсэн ерөөе!

Компани

Ажилтны нэр

Алба нэгж

Албан тушаал

Монголын Залуучуудын Холбооны ХӨДӨЛМӨРИЙН АЛДАР МЕДАЛЬ

АПУ Трейдинг ХХК

Р.Алтангэрэл

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Түгээгч

АПУ Трейдинг ХХК

С.Пүрэвжал

Захиргаа, хүний, нөөцийн алба

Үйлчилгээний жолооч

Монголын Залуучуудын Холбооны ТЭРГҮҮНИЙ ЗАЛУУ АЛТАН МЕДАЛЬ

АПУ ХК

Б.Дулмаа

Архины үйлдвэр

Савлалтын оператор

АПУ ХК

Б.Золзаяа

Савлалтын үйлдвэр

Хөдөлмөрийн аюулгүй байдлын ажилтан

АПУ ХК

Т.Цэгмэд

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Агуулахын туслах ажилчин

АПУ ХК

Н.Лхагважав

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Сэрээт ачигч машины жолооч

АПУ ХК

Э.Энхмэнд

Шар айргийн үйлдвэр

Оператор-Исгэлт

АПУ Трейдинг ХХК

Д.Бямбадорж

Худалдааны маркетингийн алба

Техникч

АПУ Трейдинг ХХК

Т.Батхишиг

Худалдааны маркетингийн алба

Жолооч

АПУ Трейдинг ХХК

Б.Энхдэлгэр

Худалдааны маркетингийн алба

Худалдааны маркетингийн ажилтан

АПУ Трейдинг ХХК

Г.Мөнхсайхан

Хотын борлуулалтын алба

Худалдааны төлөөлөгч

АПУ Трейдинг ХХК

Г.Эрдэнэбулган

Хотын борлуулалтын алба

Худалдааны төлөөлөгч

АПУ Трейдинг ХХК

Б.Батнасан

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Жолооч

АПУ Трейдинг ХХК

Н.Номингэрэл

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Агуулахын туслах ажилчин

АПУ Трейдинг ХХК

Ж.Мөнхбат

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Агуулахын туслах ажилчин

АПУ Дэйри ХХК

Г.Болортуяа

Сүүний үйлдвэр

Савлах хэсгийн ахлах

АПУ Дэйри ХХК

Д.Чинзориг

Борлуулалтын алба

Худалдааны төлөөлөгч

Монголын залуучуудын холбооны "ТЭРГҮҮНИЙ ЗАЛУУ ИНЖЕНЕР"

АПУ ХК

М.Баньдхүү

Спиртийн үйлдвэр

Аммиак хөргөлт, даралтат хий хариуцсан инженер

АПУ ХК

Д.Тулга

Спиртийн үйлдвэр

Засварын инженер

АПУ ХК

М.Дүйнхэржав

Техник ашиглалтын алба

Сэлбэг үйлдвэрлэлийн инженер

АПУ ХК

Б.Оюунсайхан

Хөдөлмөрийн аюулгүй байдлын хэсэг

Хөдөлмөрийн аюулгүй байдал, эрүүл ахуйн менежер

АПУ ХК

Б.Бат-Орших

Техник ашиглалтын алба

Засвар үйлчилгээ хариуцсан инженер

Хүнс, хөдөө аж ахуйн хөнгөн үйлдвэрийн яамны "ЖУУХ БИЧИГ"

АПУ ХК

Г.Отгонбаяр

Архины үйлдвэр

Савлалтын оператор

АПУ Дэйри ХХК

Г.Оюунсар

Сүүний үйлдвэр

Технологич

АПУ Дэйри ХХК

М.Амаржаргал

Сүүний үйлдвэр

Боловсруулах хэсгийн ахлах

Спирт Бал Бурам ХХК

Д.Дагвацэрэн

Техник ашиглалт

Гагнуурчин

Спирт Бал Бурам ХХК

Б.Одбаяр

Техник ашиглалт

Засварчин

Спирт Бал Бурам ХХК

С.Чулуунбаатар

Техник ашиглалт

Ашиглалтын оператор

Спирт Бал Бурам ХХК

И.Насанбат

Савлагаа

Савлалтын оператор

Спирт Бал Бурам ХХК

Д.Мөнх-Алим

Савлагаа

Чанар шалгагч

Спирт Бал Бурам ХХК

А.Амартүвшин

Архи үйлдвэрлэл

Исгэлт чаналгын оператор

Спирт Бал Бурам ХХК

Д.Төгсжаргал

Архи үйлдвэрлэл

Үр тариа боловсруулах оператор

Спирт Бал Бурам ХХК

Т.Одонтуяа

Чанарын удирдлага хяналтын алба

Чанарын удирдлага хяналтын менежер

Спирт Бал Бурам ХХК

Б.Ундармаа

Захиргаа хүний нөөц

Захиргааны ажилтан

Спирт Бал Бурам ХХК

Б.Гантулга

Захиргаа хүний нөөц

Аюулгүй байдлын ажилтан

Азиа Пасифик Брюэри ХХК

С.Лхагвадорж

Агуулах, тээвэр, түгээлт

Сэрээт ачигч машины жолооч

Азиа Пасифик Брюэри ХХК

Э.Батболор

Агуулах, тээвэр, түгээлт

Сэрээт ачигч машины жолооч

Азиа Пасифик Брюэри ХХК

Б.Сүрэнжав

Агуулах, тээвэр, түгээлт

Агуулахын туслах ажилчин

Азиа Пасифик Брюэри ХХК

Т.Баярхүү

Техник ашиглалт

Засварын хэсгийн ахлах

АПУ Трейдинг ХХК

А.Чүггарав

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Агуулахын туслах ажилчин

АПУ Трейдинг ХХК

А.Наранхүү

Орон нутгийн борлуулалтын алба

Худалдааны төлөөлөгч

АПУ Трейдинг ХХК

Р.Мөнхбаяр

Орон нутгийн борлуулалтын алба

Худалдааны төлөөлөгч

АПУ Трейдинг ХХК

Х.Золбаяр

Орон нутгийн борлуулалтын алба

Худалдааны төлөөлөгч

АПУ Трейдинг ХХК

Б.Чимэдцэеэ

Орон нутгийн борлуулалтын алба

Худалдааны төлөөлөгч

АПУ Трейдинг ХХК

Х.Баттулга

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Сэрээт ачигч машины жолооч

АПУ Трейдинг ХХК

М.Сүнжидмаа

Хотын борлуулалтын алба

Борлуулалтын ахлах ажилтан

АПУ Трейдинг ХХК

М.Наранзаяа

Хотын борлуулалтын алба

Худалдааны төлөөлөгч

Зам тээвэр хөгжлийн яам "ЖУУХ БИЧИГ"

АПУ Трейдинг ХХК

Д.Бат-Орших

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Авто инженер

АПУ Трейдинг ХХК

Б.Бямбаа

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Орон нутгийн тээврийн жолооч

АПУ Трейдинг ХХК

Д.Пүрэвжав

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Автозасварчин

АПУ Трейдинг ХХК

Т.Лхагвасүрэн

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Орон нутгийн тээврийн жолооч

Эрчим Хүчний Яамны "ЖУУХ БИЧИГ"

АПУ ХК

Я.Бямбаа

Спиртийн үйлдвэр

Цахилгааны инженер

Тээврийн цагдаагийн албаны "Осолгүй манлай жолооч"

АПУ ХК

С.Булганбаатар

Захиргааны алба

Захиргааны жолооч

АПУ ХК

Б.Нямдорж

Захиргааны алба

Захиргааны жолооч

Хүнс, хөдөө аж ахуй хөнгөн үйлдвэрийн яамны "ТЭРГҮҮНИЙ АЖИЛТАН" цол тэмдэг

АПУ ХК

С.Сугирмаа

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Бараа материалын нөөц хариуцсан ажилтан

Спирт Бал Бурам ХХК

Ц.Цэцэгээ

Савлагаа

Шугамын ажилчин

Спирт Бал Бурам ХХК

Д.Даваасүрэн

Архи үйлдвэрлэл

Исгэлт чаналгын оператор

АПУ Трейдинг ХХК

Б.Золжаргал

Хотын борлуулалтын алба

Борлуулалтын ахлах ажилтан

Зам тээвэр хөгжлийн яам "ТЭРГҮҮНИЙ АЖИЛТАН" цол тэмдэг

АПУ Трейдинг ХХК

Б.Намхайдагва

Захиргаа, хүний нөөцийн алба

Үйлчилгээний жолооч

Монгол улсын Төрийн дээд шагнал "ХӨДӨЛМӨРИЙН ХҮНДЭТ" медаль

АПУ Трейдинг ХХК

Д.Лхагвасүрэн

Санхүү бүртгэлийн алба

Ахлах нягтлан бодогч

Монгол улсын Төрийн дээд шагнал "АЛТАНГАДАС" одон

АПУ Трейдинг ХХК

Д.Бямбацогт

Агуулах, тээвэр, түгээлтийн алба

Агуулах хариуцсан ахлах менежер